Kontakty:

Eduard Revaj
Předseda klubu
e-mail: info@revaj.cz

telefon: 604 859 130


Pavel Zuna

Sekretář klubu
e-mail: pavel.zuna1@seznam.cz
telefon: 602 965 837

Bc. Robert Műhlfait

Hospodář klubu
e-mail: milfi@centrum.cz
telefon: 605 209 850


Ing. Michal Rapavý

Sportovní ředitel klubu
e-mail: michal.rapavy@centrum.cz
telefon: 724 962 006


Vladimír Týbl
Vedoucí "B" mužstva
e-mail: cfradobylb@seznam.cz

telefon: 603 448 695


Jakub Rusý

Zástupce vedoucího "B" mužstva
e-mail: cfradobylb@seznam.cz

telefon: 724 030 651















CF Radobýl Litoměřice, o.s.

Lidická 12

Litoměřice

412 01

cfradobyl@seznam.cz

 

Oficiální stránky CF Radobýl Litoměřice

 
 

Los soutěže

ROZLOSOVÁNÍ II.LIGY ZÁPAD 2010/2011

1. kolo 30.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z0101 Turnov Příbram 03.10. 19:00 NE Turnov

O2Z0103 Benešov ANDY Liberec 01.10. 20:00 PÁ Neveklov

O2Z0104 Kadaň Alfa Liberec 01.10. 19:30 PÁ SH Spořice

O2Z0105 Hradec Králové Slaný 01.10. 20:30 PÁ SH Třebeš

O2Z0106 Kladno Olympik Mělník 30.09. 20:00 ČT SH Kladno



2. kolo 08.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z0201 Příbram Olympik Mělník 09.10. 19:30 SO SH Gymn.Sedlčany

O2Z0202 Hradec Králové Kladno 08.10. 20:30 PÁ SH Třebeš

O2Z0203 Alfa Liberec Slaný 10.10. 11:30 NE Jablonec

O2Z0204 ANDY Liberec Kadaň 08.10. 20:30 PÁ Jilemnice

O2Z0205 Litoměřice Benešov 08.10. 20:30 PÁ Lovosice




3. kolo 15.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z0302 Benešov Turnov 15.10. 20:00 PÁ Neveklov

O2Z0303 Kadaň Litoměřice 15.10. 19:30 PÁ SH Spořice

O2Z0304 Slaný ANDY Liberec 15.10. 19:00 PÁ SH Kladno

O2Z0305 Kladno Alfa Liberec 15.10. 21:00 PÁ SH Kladno

O2Z0306 Olympik Mělník Hradec Králové 15.10. 20:00 PÁ Neratovice





4. kolo 22.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z0401 Příbram Hradec Králové 23.10. 19:30 SO SH Gymn.Sedlčany

O2Z0402 Alfa Liberec Olympik Mělník 24.10. 16:30 NE Jablonec

O2Z0403 ANDY Liberec Kladno 22.10. 20:30 PÁ Jilemnice

O2Z0404 Litoměřice Slaný 22.10. 20:30 PÁ Lovosice

O2Z0405 Turnov Kadaň 24.10. 19:00 NE Turnov





5. kolo 29.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z0501 Benešov Příbram 29.10. 20:00 PÁ Neveklov

O2Z0503 Slaný Turnov 29.10. 19:00 PÁ SH Kladno

O2Z0504 Kladno Litoměřice 29.10. 21:00 PÁ SH Kladno

O2Z0505 Olympik Mělník ANDY Liberec 29.10. 20:00 PÁ Neratovice

O2Z0506 Hradec Králové Alfa Liberec 29.10. 20:30 PÁ SH Třebeš





6. kolo 05.11.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z0601 Příbram Alfa Liberec 06.11. 19:30 SO SH Gymn.Sedlčany

O2Z0602 ANDY Liberec Hradec Králové 05.11. 20:30 PÁ Jilemnice

O2Z0603 Litoměřice Olympik Mělník 05.11. 20:30 PÁ Lovosice

O2Z0604 Turnov Kladno 07.11. 19:00 NE Turnov

O2Z0606 Benešov Kadaň 05.11. 20:00 PÁ Neveklov





7. kolo 12.11.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z0701 Kadaň Příbram 12.11. 19:30 PÁ SH Spořice

O2Z0702 Slaný Benešov 12.11. 19:00 PÁ SH Kladno

O2Z0704 Olympik Mělník Turnov 12.11. 20:00 PÁ Neratovice

O2Z0705 Hradec Králové Litoměřice 12.11. 20:30 PÁ SH Třebeš

O2Z0706 Alfa Liberec ANDY Liberec 09.11. 20:30 ÚT Jablonec





8. kolo 19.11.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z0801 Příbram ANDY Liberec 20.11. 19:30 SO SH Gymn.Sedlčany

O2Z0802 Litoměřice Alfa Liberec 19.11. 20:30 PÁ Lovosice

O2Z0803 Turnov Hradec Králové 21.11. 19:00 NE Turnov

O2Z0805 Benešov Kladno 19.11. 00:00 PÁ Neveklov

O2Z0806 Kadaň Slaný 19.11. 19:30 PÁ SH Spořice





9. kolo 26.11.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z0901 Slaný Příbram 26.11. 19:00 PÁ SH Kladno

O2Z0902 Kladno Kadaň 26.11. 21:00 PÁ SH Kladno

O2Z0903 Olympik Mělník Benešov 26.11. 20:00 PÁ Neratovice

O2Z0905 Alfa Liberec Turnov 28.11. 15:30 NE Jablonec

O2Z0906 ANDY Liberec Litoměřice 26.11. 20:30 PÁ Jilemnice





10. kolo 03.12.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z1001 Příbram Litoměřice 04.12. 19:30 SO SH Gymn.Sedlčany

O2Z1002 Turnov ANDY Liberec 05.12. 19:00 NE Turnov

O2Z1004 Benešov Hradec Králové 03.12. 20:00 PÁ Neveklov

O2Z1005 Kadaň Olympik Mělník 03.12. 19:30 PÁ SH Spořice

O2Z1006 Slaný Kladno 03.12. 21:00 PÁ SH Kladno





11. kolo 10.12.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z1101 Kladno Příbram 10.12. 21:00 PÁ SH Kladno

O2Z1102 Olympik Mělník Slaný 10.12. 20:00 PÁ Neratovice

O2Z1103 Hradec Králové Kadaň 10.12. 20:30 PÁ SH Třebeš

O2Z1104 Alfa Liberec Benešov 12.12. 19:00 NE Jablonec

O2Z1106 Litoměřice Turnov 10.12. 20:30 PÁ Lovosice





12. kolo 17.12.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z1201 Příbram Turnov 18.12. 19:30 SO SH gymn. Sedlčany

O2Z1203 ANDY Liberec Benešov 17.12. 20:30 PÁ Jilemnice

O2Z1204 Alfa Liberec Kadaň 19.12. 15:30 NE Jablonec

O2Z1205 Slaný Hradec Králové 17.12. 19:00 PÁ SH Kladno

O2Z1206 Olympik Mělník Kladno 17.12. 20:00 PÁ Neratovice





13. kolo 07.01.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z1301 Olympik Mělník Příbram 07.01. 20:00 PÁ Neratovice

O2Z1302 Kladno Hradec Králové 07.01. 21:00 PÁ SH Kladno

O2Z1303 Slaný Alfa Liberec 07.01. 19:00 PÁ SH Kladno

O2Z1304 Kadaň ANDY Liberec 07.01. 19:30 PÁ SH Spořice

O2Z1305 Benešov Litoměřice 07.01. 20:00 PÁ Neveklov







14. kolo 14.01.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z1402 Turnov Benešov 16.01. 19:00 NE Turnov

O2Z1403 Litoměřice Kadaň 14.01. 20:30 PÁ Lovosice

O2Z1404 ANDY Liberec Slaný 14.01. 20:30 PÁ Jilemnice

O2Z1405 Alfa Liberec Kladno 15.01. 20:30 SO Jablonec

O2Z1406 Hradec Králové Olympik Mělník 14.01. 20:30 PÁ SH Třebeš





15. kolo 28.01.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z1501 Hradec Králové Příbram 28.01. 20:30 PÁ SH Třebeš

O2Z1502 Olympik Mělník Alfa Liberec 28.01. 20:00 PÁ Neratovice

O2Z1503 Kladno ANDY Liberec 28.01. 21:00 PÁ SH Kladno

O2Z1504 Slaný Litoměřice 28.01. 19:00 PÁ SH Kladno

O2Z1505 Kadaň Turnov 28.01. 19:30 PÁ SH Spořice







16. kolo 04.02.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z1601 Příbram Benešov 05.02. 19:30 SO SH gymn. Sedlčany

O2Z1603 Turnov Slaný 06.02. 19:00 NE Turnov

O2Z1604 Litoměřice Kladno 04.02. 20:30 PÁ Lovosice

O2Z1605 ANDY Liberec Olympik Mělník 04.02. 20:30 PÁ Jilemnice

O2Z1606 Alfa Liberec Hradec Králové 05.02. 20:30 SO Jablonec





17. kolo 11.02.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z1701 Alfa Liberec Příbram 13.02. 15:30 NE Jablonec

O2Z1702 Hradec Králové ANDY Liberec 11.02. 20:30 PÁ SH Třebeš

O2Z1703 Olympik Mělník Litoměřice 11.02. 20:00 PÁ Neratovice

O2Z1704 Kladno Turnov 11.02. 21:00 PÁ SH Kladno

O2Z1706 Kadaň Benešov 11.02. 19:30 PÁ SH Spořice





18. kolo 18.02.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z1801 Příbram Kadaň 19.02. 19:30 SO SH gymn. Sedlčany

O2Z1802 Benešov Slaný 18.02. 20:00 PÁ Neveklov

O2Z1804 Turnov Olympik Mělník 20.02. 19:00 NE Turnov

O2Z1805 Litoměřice Hradec Králové 18.02. 20:30 PÁ Lovosice

O2Z1806 ANDY Liberec Alfa Liberec 18.02. 20:30 PÁ Jilemnice





19. kolo 04.03.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z1901 ANDY Liberec Příbram 04.03. 20:30 PÁ Jilemnice

O2Z1902 Alfa Liberec Litoměřice 06.03. 15:30 NE Jablonec

O2Z1903 Hradec Králové Turnov 04.03. 20:30 PÁ SH Třebeš

O2Z1905 Kladno Benešov 04.03. 21:00 PÁ SH Kladno

O2Z1906 Slaný Kadaň 04.03. 19:00 PÁ SH Kladno





20. kolo 11.03.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z2001 Příbram Slaný 12.03. 19:30 SO SH gymn. Sedlčany

O2Z2002 Kadaň Kladno 11.03. 19:30 PÁ SH Spořice

O2Z2003 Benešov Olympik Mělník 11.03. 20:00 PÁ Neveklov

O2Z2005 Turnov Alfa Liberec 13.03. 19:00 NE Turnov

O2Z2006 Litoměřice ANDY Liberec 11.03. 20:30 PÁ Lovosice





21. kolo 18.03.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z2101 Litoměřice Příbram 18.03. 20:00 PÁ Lovosice

O2Z2102 ANDY Liberec Turnov 18.03. 20:00 PÁ Jilemnice

O2Z2104 Hradec Králové Benešov 18.03. 20:00 PÁ SH Třebeš

O2Z2105 Olympik Mělník Kadaň 18.03. 20:00 PÁ Neratovice

O2Z2106 Kladno Slaný 18.03. 20:00 PÁ SH Kladno





22. kolo 25.03.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

O2Z2201 Příbram Kladno 25.03. 20:00 PÁ SH gymn. Sedlčany

O2Z2202 Slaný Olympik Mělník 25.03. 20:00 PÁ SH Kladno

O2Z2203 Kadaň Hradec Králové 25.03. 20:00 PÁ SH Spořice

O2Z2204 Benešov Alfa Liberec 25.03. 20:00 PÁ Neveklov

O2Z2206 Turnov Litoměřice 25.03. 20:00 PÁ Turnov